Martina Stehlíková, administrativní pracovnice

Jak bych se charakterizovala? Jsem společenský člověk, který má rád humor. Zároveň se ale dokážu postavit výzvám a problémy řešit efektivně a s rozvahou. Zábavu, ale i relax hledám v hudbě, sportu a přírodě.

Co byste o mně měli vědět? Momentálně pracuji jako specialistka zahraničního obchodu ve výrobní firmě. Vyrůstala jsem v Brně, ale už od 14 let jsem často jezdívala do Moravského krasu. Potkala jsem zde spoustu přátel a trávila s nimi téměř každý víkend. Po absolvování obchodní akademie jsem na 8 let odjela do zahraničí, konkrétně do Velké Británie. Bylo to dost času na to, abych si uvědomila, kde se opravdu cítím doma. Zjistila jsem, že spíše než ruch velkoměsta mi lépe vyhovuje život na venkově. Moravský kras a Jedovnice pro mě tehdy byly jasná volba.

Proč kandiduji? V Jedovnicích bydlím 13 let, ale cítím, že poslední dobou naše obec ztrácí svůj charakter. Mou vizí je, aby zde znovu bylo více kulturního života, aby byly k dispozici prostory, kde se mohou občané scházet, poznávat se a diskutovat. Slyšet a reflektovat názory druhých je podstatou hledání efektivního řešení.